Przygotowania i organizacja ślubu

Dla kogo suknia ślubna

Suknia ślubna w tradycyjnym wydaniu, to kreacja, którą zakłada niemal każda panna młoda. Bywają oczywiście sytuacje, w których odchodzi się od tej tradycji z różnych względów – wieku, kolejnego małżeństwa, czy też finansowych. Wciąż jednak okazja ubrania tej wyjątkowej kreacji, przyprawia o szybsze bicie serca niemal każdą kobietę.

Kreacja jedyna w swoim rodzaju

Co sprawia, iż strój ten jest tak wyjątkowy, pożądany i drogi? Z historycznego punktu widzenia, możemy zauważyć, iż obecnie moda na kolorowe suknie ślubne wraca do stanu sprzed stuleci. Jeszcze nie tak dawno dozwolony był każdy kolor stroju, z wyjątkiem czerwieni i czerni, dopiero później weszła obowiązkowa biel, która kojarzy się z niewinnością. Od kilku lat kanon bieli zostaje przełamywany z każdym rokiem coraz odważniejszymi kolorami.

Podobnie jest z fasonem sukien ślubnych. Jeszcze nie tak dawno długość niemal do ziemi była absolutnym must have, dziś w salonach możemy wybierać pomiędzy różnymi długościami, a nawet strojami dwuczęściowymi i kombinezonami ślubnymi.

Od lat najpopularniejszą, najczęściej wybieraną jest suknia ślubna na ramiączkach, o dopasowanej górze i umiarkowanie rozkloszowanym dołem.

Dobrym rozwiązaniem dla pań, które niekorzystnie wyglądają w czystej bieli, jest możliwość wyboru ślubnego stroju w wielu innych barwach. Najczęściej są to delikatne pastele, ale bez problemu można kupić kreację ślubną w bardziej intensywnych kolorach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *