Suknie ślubne

Dyskretne rozwiązania

Zapoznając się z różnymi ofertami sukien ślubnych, można zauważyć tendencję do różnych rozmiarów dekoltów i odkrytych ramion. Pojawiają się też, w coraz większych ilościach, dwuczęściowe kreacje ślubne odsłaniające brzuszek.

Wcięcia i wycięcia w sukniach ślubnych

Znajdziemy modele z zabudowanym przodem, ale odsłaniające niemal całe plecy oraz takie z długim rozcięciem z przodu eksponującym nogi.

Wszystkie te kreacje pozwalają na to, by wyeksponować tę część ciała, z której jesteśmy najbardziej dumne. Z jednej strony możemy zasłonić niedoskonałości, a z drugiej podkreślić atuty, by odwrócić uwagę od tych niedoskonałości właśnie.

Dla kogo więc będą suknie ślubne koronkowe z długim rękawem? Praktycznie pasować będą każdej przyszłej pannie młodej. Pośród modeli z długim rękawem, dostępne są takie, które dla urozmaicenia odsłaniają plecy lub są znacznie krótsze od tych tradycyjnych. Długi rękaw przy sukni ślubnej mogą też wybrać panie, które chcą zasłonić różne defekty na tej części ciała. Koronka dyskretnie przysłoni to co chcemy ukryć, by w ten wyjątkowy dzień w całości poczuć się pięknymi.

Koronkowy rękawek nie kwalifikuje takiej sukni na żadną konkretną porę roku, gdyż ten delikatny materiał nie grzeje, a jest bardzo przewiewny. Jeżeli wybieramy taką kreację, gdyż chcemy ukryć pewne mankamenty, możemy wybierać pośród różnorodnych fasonów. Do wyboru mamy suknie ślubne, które odsłaniają plecy, nogę albo dekolt, gdzie rękawek sięga do łokcia lub wersje całkowicie zabudowane z delikatną stójką pod szyją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *