Przygotowania i organizacja ślubu

Kolorowy ślub

Projektanci i producenci sukien ślubnych zadają sobie doskonale sprawę z różnorodności i indywidualności kobiet, które takie suknie kupują. Ta świadomość i dążenie do zaspokojenia potrzeb każdej przyszłej panny młodej, jest niezwykle istotna. Dla każdej niemal kobiety, zwłaszcza w dniu jej ślubu, wygląd zewnętrzny jest bardzo ważny, a idealnie dobrana i dopasowana suknia ślubna jest absolutnym priorytetem.

Barwy w modzie ślubnej

Obecnie mamy niezwykły przywilej wyboru sukni ślubnej spomiędzy wielu krojów, kolorów i rodzajów tkanin. Nie jesteśmy ograniczone jednym, czy dwoma oklepanymi modelami, które pasują tylko nielicznym. Biel ślubna traci powoli na popularności i coraz częściej zastępowana jest innymi kolorami. Można wybierać pośród modeli w przeróżnych odcieniach écru, różu, brzoskwini, a nawet w bardziej odważnych, jak błękity, czy delikatne srebro, nierzadko nawet w ciemniejszych odcieniach. Bez względu na nasze preferencje, z pewnością każda przyszła panna młoda znajdzie coś dla siebie.

Kolorystyczne dopasowanie

Zanim zdecydujemy się na konkretną suknię ślubną, warto poznać kilka podstawowych trendów kolorystycznych dotyczących dopasowania koloru sukni do karnacji. Jeśli nie jesteśmy jeszcze świadome naszego typu urody, warto wówczas stanąć przed lustrem i dobrze się sobie przyjrzeć. Kolorowi włosów i oczu, czy posiadamy piegi na twarzy, ramionach lub dekolcie oraz jaki jest odcień naszej skóry.

Panie o rudych włosach i bardzo jasnej cerze, powinny wybrać suknię w kolorze szampana, który będzie idealnie współgrał z kolorem włosów. Jeśli ten kolor wydaje się zbyt awangardowy, warto też postawić na suknię w odcieniach écru.

Dla blondynek o skórze muśniętej słońcem, idealna będzie suknia ślubna w odcieniu różu lub écru. Róż komponuje się z jasnymi włosami i nada pannie młodej wyglądu „księżniczki”.

Brunetkom o naturalnej ciemniej i śniadej karnacji będzie pasować zarówno śnieżna, jak i złamana biel. To jedyny typ urody, któremu doskonale pasuje właśnie śnieży odcień bieli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *