Suknie ślubne

Ślubne suknie i sukienki

Dobór idealnej sukni ślubnej jest nie lada wyzwaniem niemal dla każdej przyszłej panny młodej. Poświęcają one mnóstwo czasu na poszukiwania i przymiarki.

Przeglądają katalogi i czasopisma poświęcone modzie ślubnej i oferty internetowe różnych salonów, by ostatecznie osobiście odwiedzić kilka z nich. Dopiero indywidualne przymiarki wybranych modeli zaczynają dawać niejakie pojęcie, w czym danej kobiecie będzie dobrze.

Suknia piękna i wygodna

Decydując się na dany model sukni ślubnej warto wziąć pod uwagę kilka dość istotnych rzeczy. Jedną z najważniejszych dla wielu pań, będzie cena. Są oczywiście pary, którym nie zależy na wystawnym weselu i wielu gościach. Pragną skromnej uroczystości jedynie w gronie najbliższych osób, a stroje schodzą wówczas na ostatnie miejsce. Bywają również pary po przejściach, dla których jest to kolejny ślub, i również pragną by całość przebiegła skromnie i bez rozmachu.

Większość panien młodych jednak potrzebuje w tym dniu czegoś wyjątkowego i funkcję tę spełniać ma właśnie suknia ślubna.

Krój sukni warto wybierać nie tylko ze względu na nasz gust, ale i wygodę. Jeśli planujemy  dużo tańczyć i chcemy czuć się swobodnie na parkiecie, wówczas zrezygnujmy z kreacji w stylu syreny, która będzie mocno krępować nasze ruchy.

Uniwersalnie wypadają suknie ślubne koronkowe écru, najlepiej o kroju litery A, czyli z dopasowaną górą i luźną, kilkuwarstwową spódnicą. Kolor écru natomiast, idealnie pasuje do każdej karnacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *