Suknie ślubne

Suknia ślubna na naszą miarę

Każda suknia ślubna nabiera indywidualnego charakteru na każdej pannie młodej, nawet jeśli to wciąż ten sam model. Suknia wisząca na wieszaku jest bez wyrazu, dopiero ubrana stanowi kwintesencję kobiecości połączoną z nutą niewinności.

Nie każdy fason sukni będzie się korzystnie prezentować na każdej sylwetce. Warto zwrócić uwagę na proporcjonalność naszej figury, bądź jej brak. Poszukać walorów, które warto podkreślić odpowiednim wcięciem, wycięciem, rozporkiem lub prześwitem. Trzeba też znać słabe strony własnego ciała, czy coś ukryć pod falbaną lub dłuższym rękawkiem, czy dodać lub odjąć centymetrów w jakimś miejscu. Wszystko to, możemy zrobić dobierając jedynie właściwy krój sukni ślubnej do naszej sylwetki.

Model idealny

Od lat jednym z najpopularniejszych modeli sukien ślubnych jest tzw. suknia w kształcie litery A, czyli kreacja ślubna o dopasowanej górze, szerszych, bądź węższych ramiączkach oraz kilkuwarstwowej, niezbyt obszernej spódnicy. Występuje w wielu wariantach, które różnią się między sobą wykończeniem, rodzajem tkanin i kolorem, jednak wciąż pozostaje to ten sam model. Kreacja ta jest niemal uniwersalna, jej krój będzie się pięknie prezentować niemal na każdej sylwetce, indywidualnie dobierając jedynie kilka drobnych szczegółów.

Suknie ślubne proste bez trenu natomiast, są bardziej wymagające. To krój skromny, który idealnie leży jedynie na wysokich i szczupłych paniach. Często występują z rozcięciem z przodu, a nawet asymetrycznym dekoltem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *