Suknie ślubne

Suknie ślubne – bo każda panna młoda jest inna

Z reguły wszyscy projektanci sukien ślubnych, swoje projekty tworzą na wzór modelek o niemal idealnej figurze. Również przeglądając wszelkie oferty i zdjęcia mody ślubnej, suknie prezentowane są na wysokich i szczupłych paniach, na których każda kreacja wygląda perfekcyjnie. Rzeczywistość natomiast, ma się zgoła inaczej.

Indywidualna uroda

Prawdziwe panny młode nie są równe, każda jest inna, są przecież panie wysokie, niskie, bardzo szczupłe, grubsze, o nieproporcjonalnej figurze, a nawet z niepełnosprawnościami. Wszystkie je łączy to, że w dniu ślubu chcą wyglądać zjawiskowo, natomiast zadaniem dobrego salonu mody ślubnej jest im to umożliwić.

Nie sztuką jest, posiadanie w swojej ofercie bogatego wyboru różnych kreacji, nawet jeśli są to kreacje z najlepszych i najdroższych tkanin. Sztuką jest wiedzieć co się oferuje i przede wszystkim posiadanie umiejętności doradztwa. Każda przyszła panna młoda, chce nie tylko kupić wymarzoną suknię, chce również mieć pewność, iż dokonała właściwego wyboru. Chce wyjść z salonu z przeświadczeniem, iż została obsłużona profesjonalnie, z empatią, a personel pomógł jej w wyborze najlepszej kreacji.

W klasycznym wydaniu

Przeglądając różne oferty sukien ślubnych, przede wszystkim wyłapujemy te, które podobają nam się najbardziej, wyobrażając sobie jak same będziemy w tym wyglądać. Bardzo często po przymierzeniu tego wspaniałego modelu, okazuje się, iż na naszej sylwetce nie prezentuje się już tak korzystnie. To z kolei zmusza nas do zrewidowania naszych opcji i gustu. Podczas wybierania sukni ślubnej, istotne jest bowiem, by odwiedzić więcej niż jeden salon oraz przymierzyć maksymalną ilość sukienek.

Jednym z najbardziej klasycznych krojów jest długa suknia ślubna na ramiączkach, zarówno tych cienkich, jak i trochę szerszych. Pozwala wyeksponować smukłą szyję, kształtne ramiona oraz piękny dekolt. Dobierając odpowiednią szerokość ramiączek, możemy umiejętnie manipulować dekoltem, czyniąc go bardziej lub mniej skromnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *